Logo
Віталій Лук’яненко: «Налаштовувався бігти довгу гонку як спринт»
news-image
Віталій Лук’яненко зі своїм лідером Іваном Марчишаком. Фото: oisphotos.com

Дворазовий паралімпійський чемпіон змагань з біатлону на Іграх-2018 Віталій Лук’яненко підбив підсумки своїх виступів у парабіатлоні на цьогорічній Паралімпіаді у Пхьончхані.

Про це він розповів в коментарі журналістці UA:Перший по завершенні останньої біатлонної гонки цієї Паралімпіади, де Віталій здобув золоту медаль, яка стала вже шостою за час його виступів на Зимових іграх.

«Налаштовувався з самого ранку, і ввечері налаштовувався. Дога гонка – 15 км. Але бігти її доводиться як спринт, оскільки у хлопців з більшим ураженням відсотки до хвилини. І їх треба відпрацьовувати, поки у свіжому стані. Тобто з самого початку гонки треба ці відсотки часові відіграти», – сказав він.

Також Лук’яненко спробував проаналізувати свій результат у попередній біатлонній гонці на середню дистанцію 12,5 км, де він фінішував четвертим.

«Я у такому стані був, мабуть акліматизація мене наздогнала, бо я досі не можу збагнути і зробити висновки щодо минулої гонки. Три пострілі, три штрафи – це дуже багато для мене. Ну один, ну два, але три – це дуже багато», – сказав спортсмен.

Читайте також: Паралімпіада День сьомий: 3 медалі у біатлоні піднімають Україну на 4 місце.

Особливості парабіатлону: три класи атлетів, звукові мішені та гвинтівки із лазерним променем.

Поділитися:
Останні новини