Logo
Збірна США з хокею розгромила Італію і пройшла у фінал
news-image

Броуді Ройбаль (США) і Джанлуджі Роса (Італія). Фото: oisphotos.com

У другому півфіналі хокейного турніру Паралімпіади-2018 зустрілись збірні США і Італії.

Представники Північної Америки впевнено здолали італійців пропустивши лише одну шайбу. У першому періоді США всуху перемогли 5:0, а у другому закріпили перевагу забивши ще тричі. На третій період американці виходили з розумінням, що потрапили у фінал. У третьому періоді Італія змогла забити одну шайбу престижу і зіграє 17-го березня проти команди Південної Кореї, де розігруватимуться бронзові нагороди турніру. Нагадаємо, збірна Кореї поступилась у півфіналі команді Канади з рахунком 0:7.

Впевнена перемога США 10:1 над Італією вивела команду у фінал турніру. 18-го березня у фіналу зіграють збірні США і Канади.

Слідкуйте за розкладом трансляцій на нашому сайті і сторінці UA: СПОРТ у Facebook.

Броді Ройбал (США) впав після зіткнення з італійцем Джан Лукою Кавальєрі. Фото: oisphotos.com

Ніко Ландерос (США) контролює шайбу в оточенні гравців збірної Італії. Фото: oisphotos.com

Гай Госселін - головний тренер збірної США, дає настанови гравцям під час перерви у грі. Фото: oisphotos.com

Автор: Слава Щербо