Logo
Оксана Шишкова – переможниця Паралімпіади у біатлоні
news-image
Оксана Шишкова фінішує разом із своїм лідером Віталієм Казаковим. Фото: paralympic.org.ua

Оксана Шишкова перемогла у біатлонній гонці на 10 км серед спортсменів з порушеннями зору. Українка доволі стабільно пройшла усю дистанцію не припустившись жодної хиби у стрільбі.

Rank Start Time Bib Name missed shots Intermediate Real Time Delta Calculation Time Result

0 + 0 + 0 + 1 Finish 47:45.4 +4:35.7 42:01.6 42:01.6

Результати змагань з біатлону 13 березня серед спортсменів з порушеннями зору. Паралімпіада-2018

Оксана Шишкова на вогневому рубежі.

Оксана Шишкова на фініші.

Оксана Шишкова разом із своїм лідером Віталієм Казаковим дають коментар після гонки. Фото: facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine

Для Шишкової це перша золота медаль на Паралімпіаді-2018. У попередні дні спортсменка виборола два «срібла».

Свою першу срібну медаль вона здобула у гонці на 6 км серед біатлоністок з порушеннями зору. А другу срібну нагороду – у лижній гонці на 15 км для атлетів з порушеннями зору.

Автор: Слава Щербо