Logo
Ігор Рептюх виграв «срібло» у змаганнях з біатлону
news-image
Ігор Рептюх фінішує в гонці на 12,5 км. Фото: paralympic.org.ua

У четвертий змагальний день Паралімпіади Ігор Рептюх зміг здобути чергову медаль і зібрати таким чином повний комплект нагород.

У змаганнях з біатлону на 12,5 км Рептюх виборов срібну медаль. На останньому колі український спортсмен додав у темпі і зміг продемонструвати достатній для другого місця час. Переможець  француз Бенджамін Дав’є, а третє місце у представника Канади Марка Аренда.

Rank Start Time Bib Name missed shots Intermediate Real Time Delta Calculation Time Result

0 + 0 + 0 + 1 Finish 37:48.1 +30.9 35:54.7 35:54.7

Результати змагань з біатлону серед чоловіків у гонці на 12,5 км 13 березня. Паралімпіада-2018

Ігор Рептюх на вогневому рубежі.

Золотий медаліст Бенджамін Дав’є (у центрі), срібний медаліст  Ігор Рептюх (ліворуч), бронзовий призер Марк Аренд (праворуч).

Медаль Рептюха не єдина, яку українці здобули в біатлонних гонках у четвертий змагальний день. Перед цим Людмила Ляшенко виборола бронзову нагороду, а Тарас Радь виборов золоту медаль Паралімпіади.

Автор: Слава Щербо