Logo
Людмила Ляшенко – бронзова призерка біатлонної гонки на 10 км
news-image

Людмила Ляшенко після гонки. Фото: facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine

У змаганнях з жіночого біатлону українка Людмила Ляшенко стала третьою, поступившись спортсменкам з команди Нейтральних паралімпійських атлетів, які посіли перше і друге місце.

Срібному призеру Ляшенко поступилась майже одну хвилину. Золоту нагороду виборола Катерина Румянцева, а срібну Анна Міленіна.

Українка Ірина Буй посіла 4-е місце, Богдана Конашук 7-е місце, а Юлія Батенкова-Бауман зійшла з дистанції.

Rank Start Time Bib Name missed shots Intermediate Real Time Delta Calculation Time Result

0 + 2 + 0 + 0 Finish 37:54.6 +2:19.2 36:23.6 36:23.6

Результати змагань з жіночого біатлону в гонці на 10 км 13 березня. Паралімпіада-2018

Людмила Ляшенко на вогневому рубежі.

Срібна призерка  Анна Міленіна (ліворуч), золота призерка  Катерина Румянцева (у центрі), бронзова призерка  Людмила Ляшенко (праворуч).

Загалом українка виборола вже три бронзові нагороди цогорічних Паралімпійських ігор. У перший змагальний день Людмила Ляшенко здобула першу медаль України на Паралімпіаді-2018. Вона стала бронзовою призеркою у біатлонній гонці на 6 км стоячи. Також вона стала бронзовою призеркою у лижній гонці на 15 км стоячи вільним стилем.

Автор: Слава Щербо