Logo
Паралімпіада День третій: 3 медалі і 3 місце України в таблиці, «медалепад» США у сноуборді
news-image
Ігор Рептюх під час оголошення переможців лижної гонки на 20 км. Фото: paralympic.org.ua

У третій змагальний день, 12 березня, на Паралімпіаді у Пхьончхані було розіграно 14 комплектів нагород – 4 у лижних гонках і 10 у сноуборді.

Українські паралімпійці здобули у цей день три нагороди і, маючи у своєму активі 9 медалей, ділять другу сходинку разом з французами за кількістю нагород і третю за ґатунком медалей в командному заліку.

Медалі України

Першу медаль нашої збірної здобув Ігор Рептюх, який виборов «золото» у лижній гонці на 20 км вільним стилем серед спортсменів, що змагаються стоячи.

Другу нагороду Україні принесла Оксана Шишкова разом зі своїм лідером Віталієм Казаковим – срібну медаль у лижній гонці на 15 км для атлетів з порушеннями зору.

Оксана Шишкова разом зі своїм лідером Віталієм Казаковим. Фото: paralympic.org.ua

І третя медаль – на рахунку Людмили Ляшенко, яка виграла «бронзу» у лижній гонці на 15 км вільним стилем. Зовсім трішки не вистачило до призового місця Юлії Батенковій-Бауман, яка фінішувала 4-ю.

Людмила Ляшенко на фінішній прямій. Фото: paralympic.org.ua

Інші медалісти

У лижних гонках перше золото збірної Білорусі на цьогорічні Паралімпіаді принесла Світлана Саханенко у лижній гонці на 15 км для атлетів з порушеннями зору.

А у чоловічій гонці на 20 км для спортсменів з порушеннями зору свою чергову золоту медаль здобув канадський паралімпієць Брайан Маківер, ставши 11-кратним паралімпійським чемпіоном.

Брайан Маківер та його лідер Грехем Нішикава під час гонки. Фото: oisphotos.com

У змаганнях з кросу у сноуборді справжній медалепад влаштували американські спортсмени, виборовши у підсумку 2 «золота», 2 «срібла» і 2 «бронзи».

Американка Бренна Хакабі стає паралімпійською чемпіонкою у сноуборді. Фото: oisphotos.com

Також у цей день свої перші медалі здобули спортсмени Нідерландів, Фінляндії та Норвегії.

За підсумками третього змагального дня збірна США продовжує очолювати медальну таблицю, маючи у своєму активі 15 нагород, другими ідуть французи із 3 золотими, 3 срібними і 3 бронзовими медалями, Україна піднялась на третю сходинку і має 9 нагород (3 «золота», 2 «срібла» і 4 «бронзи»). Детальніше про кількість нагород дивіться у таблиці результатів на нашому сайті.